קורס חובשים

קורס חובשים

רבים אשר קוראים את העיתון מבחינים במציאות בה אנו חיים החל מתאונות דרכים, פיגועים ותקריות אלימות המלוות את חיינו כאן. כתוצאה מהאירועים האלו ישנם פצועים אשר זוכים לקבלת טיפול מטעם חובשים אשר עברו הכשרה מקצועית במסגרת קורס חובשים ויש להם את הידע הדרוש בתחום לטיפול בפצועים.

 אילו נושאים נלמדים במסגרת קורס חובשים

במסגרת הקורס נלמדים מגוון רחב של נושאים החל משיטות אבחון וטיפול בפצועים. במסגרת הקורס הלומדים יערכו היכרות מעמיקה עם האנטומיה של האדם ויגלו כיצד לאבחן בעיות שונות בצורה הטובה ביותר. נוסף על כך הם ילמדו כיצד לזהות מחלות בדרכי הנשימה, לבצע החייאה ולטפל בפצועים אשר להם דם רב. הלומדים בקורס יכירו היטב את תיק החובש על מנת שידעו כיצד לפעול בשעת חירום ולהעניק את העזרה הטובה ביותר.

הלימודים כוללים חומר עיוני לצד התנסות מעשית

הלימודים בקורס כוללים חומר עיוני לצד התנסות מעשית המאפשרת להביא לידי ביטוי את החומר הנלמד בצורה הטובה ביותר.  במסגרת הקורס תלמדו אודות מערכת גוף האדם ותדעו כיצד להעניק את העזרה הטובה ביותר בעת ביצוע החייאה.

בסופו של הקורס תזכו לקבלת תעודה

בסיומו של הקורס לאחר שעברתם את כל הבחינות הדרושות תזכו לקבלת תעודה המוכרת על ידי מגוון מוסדות ומאפשרת לכם לעשות שימוש בידע אשר צברתם במהלך הקורס.

 אנשי המקצוע הטובים ביותר מחכים לכם במלער

מלער הוקמה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום רפואת החירום אשר מלאו במהלך השנים תפקידים חשובים ביחידות שונות בצה"ל ועד בארגונים באזרחות- ככל שעבר הזמן מלער כללה את טובי המדריכים אשר להם ניסיון רב בתחום. במלער תמצאו את האישורים הדרושים להדרכת קורס חובשים. הדבר החשוב ביותר בעת ההגעה לקורס חובשים הוא צוות המורים. במלער אתם יכולים לדעת כי הגעתם למקום הנכון- הגעתם למקום בו תזכו לקבלת המורים הטובים ביותר אשר רכשו ניסיון רב וביכולתם להעביר אליכם את הניסיון והידע על מנת שיהיה לכם את היכולת להגיש עזרה ראשונה בצורה הטובה ביותר בעת הצורך ותהיו מצויידים בכלים המתקדמים ביותר.

רוצים להירשם לקורס עזרה ראשונה התקשרו עכשיו 03-6700971