קורס עזרה ראשונה אונליין

קורס עזרה ראשונה אונליין

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים לוקחים קורסים אונליין, דבר החוסך זמן רב בהגעה למקום ומאפשר לצבור ידע רב. חטיבת ההדרכה של מלער מספקת שירותי קורס עזרה ראשונה אונליין ומאפשרת ללומדים לרכוש ידע רב אשר באמצעותו יוכלו לעשות שימוש בכלים הנלמדים ולהציל חיים של רבים. קורס מקוון מאפשר למידה אינטרנטית באמצעות לומדה בה נלמדים נושאים רבים ומגוונים אשר יסייעו לתלמידים בהגשת עזרה ראשונה.

מהי מטרת הקורס

מטרת הקורס היא להכשיר סטודנטים רבים להגיש עזרה ראשונה בצורה הטובה ביותר תוך הקניית ידע רב ואמצעים מתקדמים במטרה להציל חיים בבוא העת.

מה כולל הקורס

הקורס באינטרנט מחולק לפרקים הכוללים סרטוני הדרכה, תרשימי זרימה ותמונות שונות הממחישות את התכנים אשר נלמדים במהלך הקורס. בסיום כל פרק ניתן לעבור על שאלות חזרה שונות עד לרמת השליטה הרצויה בחומר. יש לציין כי ניתן לחזור על החומר ככל שיידרש ובסיום הלומדה התלמידים יבחנו במבחן עיוני ברמה לחומר הנלמד.

 אם עולות שאלות במהלך הלמידה- הצוות של מלער נמצא לשירותכם

במידה ועולות שאלות במהלך הלמידה- הצוות של מלער זמין לשירותכם בכל עת על מנת לענות על השאלות השונות בצורה  הטובה ביותר.  ניתן לפנות לצוות המומחים של מלער באמצעות פורום שאלות פתוח או לערוך שיחה טלפונית במסגרתה הם יענו על כל השאלות.  הייחוד של מלער בא לידי ביטוי ביכולת להקנות ללומדים את הכלים המתאימים ביותר להגשת עזרה ראשונה תוך התמודדות עם מגוון מצבי חירום ויצירת התאמה בין החומר הנלמד למצבי החירום בשטח. החומר הנלמד מועבר באמצעות מצגות הבנויות בצורה אידיאלית תוך מחשבה על קהל הלומדים ומתעדכנות סמוך לשינויים המתרחשים בתחום.

מה מתרחש בסיום הקורס

בסיומו של הקורס יעברו התלמידים הדרכה מעשית הכוללת ליווי של מדריך מוסמך מטעם צוות ההדרכה של מלער במסגרתה התלמידים ילמדו כיצד להגיש עזרה במצבי חירום שונים תוך סימלוציות עם בובות החייאה וציוד מתאים.

התעודה מוכרת בכל משרד ממשלה

לאחר ההצלחה בבחינות הסיום של הקורס התלמידים יזכו לקבלת תעודה. התעודה מוכרת במשרדי ממשלה.

רוצים להירשם לקורס עזרה ראשונה התקשרו עכשיו 03-6700971