קורס רענון עזרה ראשונה

לעתים במצב חירום מתן מענה מהיר חיוני למדי. במצבים מהסוג הזה יש לקבל את כל העזרה האפשרית מגורם אשר נמצא בסביבה. קורס רענון עזרה ראשונה מעניק את כל הידע הדרוש לביצוע מתן עזרה ראשונה. מכאן, הקורס מעניק כלים מנחים, גם אם מדובר בכלים אשר ניתנו בעבר- אותם כלים מסייעים לסיוע לזולת.

קורס עזרה ראשונה

 מתי יש לבצע את הקורס

קורס רענון עזרה ראשונה מתאים לאנשים אשר עברו קורס החייאה ועזרה ראשונה וצריכים אחת לשנה לחדש את התעודה אשר ברשותם. ישנם מוקדים שונים אשר בהם ניתן לקבל את ההכשרה . שימו לב כי על מנת לקבל את הכלים הדרושים יש לבצע את הקורס בצורה המשכית.

מה היתרונות המרכזיים של הקורס

קורס זה מעניק לא מעט יתרונות ובניהם בטחון אישי, מעניק תחושה כי יש על מי לסמוך במצב חירום וכן מסייע בהצלת חיים.

 אפשרות להתנסות בפרקטיקה

במסגרת הקורס לומדים ידע תיאורטי וגם מתנסים בפרקטיקה. בעת הקורס לא רק חוזרים שוב על ביצוע פעולת ההחייטה אלא מתנסים גם בביצוע הפעולה על מנת שיהיו בידכם את הכלים לביצוע הפעולה בעת הצורך. נוסף על כך, חוזרים על השימוש בערכת עזרה ראשונה על מנת להבין כיצד כל פריט בערכה מסייע לאדם פצוע. קורס הרענון מאפשר לאנשים לחזור על החומר הנלמד במסגרת קורס עזרה ראשונה על מנת שיהיה ניתן לעשות בו שימוש בעת הצורך. כל המעוניין להיות עם היד על הדופק וללמוד אודות החידושים האחרונים שהתגלו מאז לימודי שיטת ההחייאה כדאי שיגיע לקורס כדי לקבל את הכלים המתאימים להגשת סיוע לפצוע בשטח.

מורים מקצועיים בעלי ניסיון רב

את הקורס מעבירים מורים מקצועיים בעלי ידע רב בתחום. מלער הוקמה מתוך מטרה להכשיר אנשים במתן עזרה ראשונה, קורס עזרה ראשונה, ולצורך כך גייסה לשורותיה את אנשי המקצוע הטובים ביותר- אנשים בעלי שעות רבות של תרגול הן מעשי והן תאורטי אשר יש ביכולתם להעביר את חומר הלימוד בצורה הטובה ביותר על מנת שהלומדים יקבלו את הכלים המעודכנים והטובים ביותר אשר יסייעו להם להגיש עזרה בבוא היום.